DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Kosmetika Finline Gold

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Kosmetika Finline Gold

Finline Gold je speciálně koncipovaná luxusní řada přírodního charakteru, která obsahuje výrobky se zvýšeným a dlouhotrvajícím hydratačním účinkem. Je určená zejména pro náročnou a citlivou pleť. Klíčem k dokonalé pleti je správná hydratace a výživa, která je nejlepším štítem v boji proti stárnutí a naše kosmetika nám ji může zaručit v plné míře.

Čím je řada Finline Gold výjimečná?
Její výjimečnost je dána maximálním podílem vody, s jakým se u jiných přípravků nesetkáme.

Klikněte na obrázek - zobrazí se vám kompletní řada Finline Gold

 
Tato kosmetika je hypoalergenní, čímž je zaručena vysoká snášenlivost těchto přípravků. Její přírodní charakter je dán obsahem léčivých rostlin, které obsahují velmi cenné látky. A právě tyto látky mohou zaručit naší pleti přirozenou a účinnou péči. Finline Gold obsahuje vitamin E a panthenol. Touto královskou kombinací se vyznačují nejšpičkovější a nejúčinnější přípravky na kosmetickém trhu.

Proč právě tato kombinace?
Vitamin E aktivně zpomaluje stárnutí pleti, omezuje tvorbu vrásek a prodlužuje životnost buňek. Viditelně zlepšuje elasticitu pleti. V kombinaci s panthenolem, který pleť dokonale hydratuje a zároveň zklidňuje, se tento efekt násobí.
Další cennou složkou, která zdobí naši řadu FINLINE GOLD je jojobový olej.
Patří mezi nejjemnější oleje a je zdrojem velice cenných látek, které příznivě působí na zlepšení vláčnosti pleti. Jedná se o tekutý vosk, který na pokožce vyvolává příjemný a hedvábný pocit. Zachovává její mladistvý vzhled.

Niance
Niance v sobě spojuje maximální hydrataci s maximální ochranou naší pleti. Obsahuje speciální voskové látky vyskytující se v peří vodních ptáků. Ty vytvářejí na pleti tenký ochranný film, který nebrání jejímu dýchání.
Již po několika týdnech Vaše pleť viditelně zjemní, omládne a začne se vyhlazovat.Tento efekt je dán osvědčeným extraktem ze sedmikrásky, který napíná a zklidňuje i podrážděnou pleť a značně omezuje tvorbu vrásek.
Niance je ideálním řešením v případech, kdy je nutné chránit velmi citlivou suchou pleť. Slouží jako denní i jako noční regenerační krém.
Vynikající vlastnosti Niance ocení ženy každého věku.
Kromě Niance naše řada Finline Gold obsahuje dalších sedm výrobků.
Patří k nim

Věříme, že si tuto kosmetiku v její nové podobě oblíbíte a že přispěje k Vaší radosti a spokojenosti.


 

Další sortiment Finclubu zde:

Drogerie Kosmetika Hygiena Finedrinky Doplňky stravy Parfémy Spolupráce

Zaujal Vás sortiment?

Chcete-li podnikat v oblasti, která má budoucnost, pak jste na správné adrese. Váš koníček se může stát zdrojem Vašich příjmů – co víc si můžete přát?
Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Pomáháte rádi druhým? Nabízíme vám možnost spolupráce i výhod.
 
Pokud se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE MĚ  a brzy se Vám ozvu.

POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog Finclub cleaners and cosmetics,Finclubu,kvalitní přírodní kosmetika,Finline Gold,finské produkty,přírodní dopňky stravy,potravinové doplňky,vitamíny,produkty pro zdraví, drogerii, finedrink, zdravé nápoje,úspora, přivýdělek, práce z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetika, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky vhodné při artróze,artigel,celulitida,pleťové mléko, výrobky La Oca Codina- odstraňovač skvrn, prací gel,univerzální odmašťovač Codi energic, odstraňovač vodního kamene,Cody Cleaner,Codi ceramic- čistič sklokeramických desek,Codi - antical- odstraňovač vodního kamene, čistič skel Codi cristal, přípravky na nádobí,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC,přivýdělek,možnost kariéry,podnikání z domu, registraci, členství v FCC Clubu –TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg