DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

FCC - Parfémy

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Parfémované toaletní vody Bondage

 
Parfémovaná toaletní voda - parfém by měl kopírovat vaši osobnost, měl by podporovat váš celkový styl
  A nejlépe uděláte, když parfém sladíte i s partnerem.
 
Když si už vyberete svojí vůni je mnoho způsobů jak aplikovat parfém pro co nejintezivnější prožitek a délku vůně. Parfémy vydrží nejdéle na pulzujícíh místech mimo již zmňované zápěstí je to ještě : pupek, oblast kolem líční kosti, nebo dokonce za koleny - neaplikujte za ušima, protože v těchto místech se parfém nerychleji vytratí.
Někteří lidé se domnívají, že vůně vydrží déle, když se parfém použije na ještě zvlhlou kůži po spřše nebo koupeli.
Jiní zase dávají přednost tkz. vrstvení vůně: zvláště vhodné pro večerní příležitosti, což znamená, že nejdříve vůni použijí v mýdle / sprchovém gelu či tělovém mléku / potom aplikují pleťovou vodu a nakonce samotný parfém - výsledek stojí opravdu zato - nádherně voníte po velmi dlouhou dobu
 

Velmi oblíbené vůně:


 
 Bondage Hommes man 50 ml

Jemné, aromatické tóny absintu a máty podtrhuje kardamom v jiskrné hlavě této vůně. Srdce ze směsi levandule, tonkových bobů a cedru propůjčuje dlouhotrvající svěžest bohatému základu z hřejivého santalového dřeva, sladké vanilky a pižmové, balzamické pryskyřice.

Balení: 50 ml
Objednávkový kód: 4016470
Cena: 240-,-Kč

 
Bondage parfum & toilette woman 50 ml

Bohatě květinová, kořeněná, orientální vůně se specifickým akordem květů pomerančovníku. Další květinové tóny pochází z jasmínu, který jí společně se zázvorem dodává kořeněnou pikantnost. Orientálnímu základu jemného, smyslného pižma propůjčují dlouhotrvající hloubku hřejivé tóny jantaru a mleté vanilky.

Balení: 50 ml
Objednávkový kód: 4016670
Cena: 240-,-Kč


Zaujal Vás sortiment?
Chcete-li podnikat v oblasti, která má budoucnost, pak jste na správné adrese. Váš koníček se může stát zdrojem Vašich příjmů – co víc si můžete přát?
Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Pomáháte rádi druhým? Nabízíme vám možnost spolupráce i výhod.
 
Pokud se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE MĚ  a brzy se Vám ozvu.

x

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg