DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

FCC - Drogerie Codi

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Čistící prostředky Codina - pro čistou a voňavou domácnost

  ,,když už nevíš kudy...vem si k ruce Codi,,

Kdo nepoznal čistič Codi
nemůže mít úklid hobby.
Neodstraní skvrny, fleky,
bude plakat, rudnout vzteky!
Codi odstraní je lehce
až se tomu věřit nechce.
Úklid s Codi to je hračka-
je to totiž super značka!;-)

Výrobky nezbytné pro každou domácnost od španělského výrobce Codina. Jedná se o čističe na různé povrchy, skvělý, bezkonkurenční a velmi žádaný odmašťovač Codi Energic, výrobek proti vodnímu kameni La Oca Baňo, osvěžovače vzduchu, výrobky na mytí nádobí, oken, prací prostředky atd. Vynikající čistící prostředky CODINA.

Jedná se o čistící přípravky na různé povrchy,  velmi žádaný odmašťovač Codi Energic, výrobek proti vodnímu kameni La Oca Baňo, osvěžovače vzduchu, výrobky na mytí nádobí, oken, prací prostředky atd.

Všechny výrobky Codina jsou vysoce kvalitní, ekologické a splňují požadavky Ministerstva zdravotnictví a EU. Výrobky nejsou testovány na zvířatech!
  • úspora při dávkování
  • přesná aplikace na postižené místo
  • vysoká koncetrace výrobků
  • příjemné vůně čistících prostředků!

 

 Čistící prostředky Codina - pro čistou a voňavou domácnost, codi energic

Katalog k prolistování

Katalog čistících prostředků finclub k prolistování on-line

la oca- koncentrované přípravky na nádobí codina drogerie
La Oca, codina- leštící a čistící prostředky, brillant, levandulový čistič,citronový čistič, čistič s přírodním mýdlem osvěžovač vzduchu toni Codi, drogerie codi, codina prací gely pro jemné, barevné prádlo, prací gel pro alergiky- Finclub- FCC
.

Výrobky, které zde nabízíme, z velké části sami již několik let používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Doporučujeme

  • Nejoblíbenější výrobky z naší nabídky pro úklid vaší domácnosti najdete na stránce - Doporučujeme
  • Mám problém s mastnotou, chci skvělý přípravek na mastné fleky, skvrny a zašlou špínu – doporučujeme Codi Energic
  • Občas mě trápí nepříjemné pachy v domě, bytě, kanceláři, na oblečení, záclonách - doporučujeme osvěžovače vzduchu Toni Codi
 


Kompletní ceník celého sortimetu.


Chcete-li podnikat v oblasti, která má budoucnost, pak jste na správné adrese. Váš koníček se může stát zdrojem Vašich příjmů – co víc si můžete přát?
Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Pomáháte rádi druhým? Nabízíme vám možnost spolupráce i výhod.
 
Pokud se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE MĚ  a brzy se Vám ozvu.

POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog Finclub cleaners and cosmetics,Finclubu,kvalitní přírodní kosmetika,Finline Gold,finské produkty,přírodní dopňky stravy,potravinové doplňky,vitamíny,produkty pro zdraví, drogerii, finedrink, zdravé nápoje,úspora, přivýdělek, práce z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetika, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky vhodné při artróze,artigel,celulitida,pleťové mléko, výrobky La Oca Codina- odstraňovač skvrn, prací gel,univerzální odmašťovač Codi energic, odstraňovač vodního kamene,Cody Cleaner,Codi ceramic- čistič sklokeramických desek,Codi - antical- odstraňovač vodního kamene, čistič skel Codi cristal, přípravky na nádobí,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC,přivýdělek,možnost kariéry,podnikání z domu, registraci, členství v FCC Clubu –TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !


VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg