DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

FCC - Zdravé nápoje

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Hypotonické nápoje Finedrink - pijeme zdravě

Pitný režim je správné doplňování tekutin, nezbytné pro lidský organismus. Je to hlavní způsob, jak vyrovnat ztráty tekutin a minerálů v těle. Dostatek tekutin totiž zajišťuje správnou látkovou výměnu i chod fyzických a psychických funkcí v těle.

Hypotonické nápoje (patří mezi ně např. voda, minerálky, čaje) jsou nápoje s koncentrací nižší, než-li je koncentrace buňek, takže buňky dostatečně zásobují tekutinou a účelně zahánějí žízeň.

 
Kdy Finedrink Instant pomáhá:
  • zvyšuje obranyschopnost organismu proti infekcím a nachlazení,
  • urychluje regeneraci organismu po nemoci,
  • pozitivně působí proti únavě,
  • má kladný vliv na svalovou tkáň,
  • podporuje fyzický a psychický výkon,
  • stimuluje funkci štítné žlázy a látkovou výměnu,
  • má antioxidační účinek,
  • je obranou proti vzniku civilizačních onemocnění,
  • podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.
Finedrink se výborně uplatní jako nápoj do školy na svačinu - zkušenosti dokazují příznivý efekt na snížení nemocnosti a zvýšení pozornosti, snížení únavy a roztěkanosti dětí. Je vhodný do školy, na dětské tábory, na dovolenou a všude, kde si jen vzpomenete.
Nevhodný pro nemocné fenylketonurií. Není vhodný pro děti do 3 let. Schváleno Antidopingovým výborem ČR - vhodný pro registrované sportovce.
         
 

Tento nízkokalorický hypotonický nápoj obsahuje vitaminy a minerály, které příznivě působí na fyzický i psychický výkon člověka. Je obohacen o inulin, který podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.

Příchutě : lesní jahoda, grapefruit, pomeranč, citron, broskev, mandarinka, malina, višeň, černý rybíz.
 
Balení : pro 2 litry nebo pro 2 dcl nápoje
Cena: 40,-Kč pro balení 2 l / 5,-Kč pro balení 0,2 l
 
Nápoje Finedrink
100 ml nápoje obsahuje:  40 mg draslíku; 20 mg vápníku; 20 mg fosforu; 7,6 mg hořčíku; 6 mg vit. C; 1,35 mg niacinu; 0,75 mg vit. E; 0,49 mg vit. B5; 0,15 mg vit. B6; 0,12 mg vit. B2; 0,10 mg vit. B1; 0,01 mg biotinu; 15 μg kyseliny listové; 5 μg jodu; 0,07 μg vit. B12 energie 2,1 kJ (0,5 kcal); inulin 0,13 g; bílkoviny 0,02 g; sacharidy 0,15 g; cukry 0 g; tuky 0 g; nasycené mastné kyseliny 0 g; sodík 0,02 g; cholesterol 0 g.
Schváleno Antidopingovým výborem ČR. Výrobek není určen dětem do 3 let a osobám s fenylketonurií.
Výrobek lze užívat celoročně a je vhodný pro všechny kategorie uživatelů (Předškolní děti, Školáky, Ženy - těhotenství, Muže, Managery, Sportovce, Seniory ).
 
Nápoje obsahují INULIN- oligosacharid nebo polysacharid, který u rostlin z čeledi hvězdnicovitých a zvonkovitých nahrazuje škrob jako zásobní látku. Je to jemný bílý prášek, chuťově působí sladce, ale neštěpí se amylázou, takže živočišný organismus ho neumí využít. Ve střevě se tedy chová jako rozpustná vláknina. Protože bakteriální enzymy ho rozštěpit dokážou, inulin je zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie, má probiotický efekt.
 Zaujal Vás sortiment?
Chcete-li podnikat v oblasti, která má budoucnost, pak jste na správné adrese. Váš koníček se může stát zdrojem Vašich příjmů – co víc si můžete přát?
Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Pomáháte rádi druhým? Nabízíme vám možnost spolupráce i výhod.
 
Pokud se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE MĚ  a brzy se Vám ozvu.

POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog Finclub cleaners and cosmetics,Finclubu,kvalitní přírodní kosmetika,Finline Gold,finské produkty,přírodní dopňky stravy,potravinové doplňky,vitamíny,produkty pro zdraví, drogerii, finedrink, zdravé nápoje,úspora, přivýdělek, práce z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetika, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky vhodné při artróze,artigel,celulitida,pleťové mléko, výrobky La Oca Codina- odstraňovač skvrn, prací gel,univerzální odmašťovač Codi energic, odstraňovač vodního kamene,Cody Cleaner,Codi ceramic- čistič sklokeramických desek,Codi - antical- odstraňovač vodního kamene, čistič skel Codi cristal, přípravky na nádobí,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC,přivýdělek,možnost kariéry,podnikání z domu, registraci, členství v FCC Clubu –TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg