DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

FCC - Kosmetika

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

 

Kosmetika Finline Gold, Anian, Lander, Daina - přírodní péče o pleť i tělo

Přírodní kosmetika Finline Gold, speciální kosmetika Lander, tělová a vlasová kosmetika Daina a Anian. Velmi oblíbené a stále žádané výrobky pro široké využití v celé rodině. Nová řada Anian se schází pro své kvality s velkým zájmem zejména z řad spotřebitelů s citlivou pletí. Většina těchto výrobků obsahuje výtažky z ALOE a také vitamín E . Nově v nabídce ITALSKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA!


original skin cream, masážní gel proti nachlazení vaporizing

Katalog k prolistování

kalaog finclub- kosmetika lander, daina, anian, on-line k prolistování

Finline Gold je speciálně koncipovaná luxusní řada přírodního charakteru, která obsahuje výrobky se zvýšeným a dlouhotrvajícím hydratačním účinkem.
ITALSKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA - italská přírodní kosmetika obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělstvÍ,

 • Finline Gold je speciálně koncipovaná luxusní řada přírodního charakteru, která obsahuje výrobky se zvýšeným a dlouhotrvajícím hydratačním účinkem. Je určená zejména pro náročnou a citlivou pleť. Klíčem k dokonalé pleti je správná hydratace a výživa, která je nejlepším štítem v boji proti stárnutí a naše kosmetika nám ji může zaručit v plné míře.
 • Kosmetika Lander - Výrobcem  kosmetických přípravků (v březnu obohatily sortiment FCC) je společnost LANDER®, která je nyní zpět na českém, slovenském a polském trhu.Tato firma byla založena v roce 1920 panem Charlesem H. Oestreichem s cílem vyrábět a distribuovat kosmetické výrobky zaměřené na klientky, které si kontrolují výdaje. V roce 2008 se LANDER® stal součástí společnosti Oleander Brands International, která sídlí v USA. Jejím cílem je pokračovat v tom, co již bylo vytvořeno firmou LANDER®, tzn. i nadále šířit dobrou pověst této značky na celém světě. Velice nás těší, že nyní Finclub, prostřednictvím divize FCC, nabízí svým členům a zákazníkům vybrané populární výrobky této značky.
 • Kosmetika Anian - výrobcem jsou španělské kosmetické laboratoře Forenqui. Naše výrobky mají jasnou koncepci: Skvělá kvalita pro spotřebitele.
  Specializovaná kosmetika pro všechny domácnosti, včetně péče o vlasy, kůži a nyní jako první z kosmetických výrobců - vyvinuly novou antioxidační řadu kosmetických produktů, které používají mimořádně příznivých účinků plodů GOJI - kustovnice čínské a granátového jablka.
  Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství aktivních látek a ověřené antioxidační účinky nabízí pleti specifickou péči a účinné ošetření přírodními aktivními složkami.
 • ITALSKÁ PŘÍRODNÍ KOSMETIKA - italská přírodní kosmetika obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělstvÍ, neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín, dále....

 

Výrobky, které zde nabízíme, z velké části sami již několik let používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti.

Doporučujeme

 • Mám suchou pokožku, kolena, lokty, paty- potřebuji silně promašťující přípravek – doporučujeme vazelínu
 • Chci rychlého pomocníka na úlevu od spálenin od sluníčka nebo na drobné poranění kůže – doporučujeme Aloe gel spray
 • Chci hydratovat svou pokožku nejen po slunění a chránit ji před nepříznivými vlivy – doporučujeme antioxidační sprchový gel + Antioxidační tělové mléko
 • Mám náročnou a citlivou pleť - doporučujeme kosmetiku Finline Gold
 • Chci zmírnit, potlačit  projevy celulitidy - doporučujeme přípravky na celulitidu

 


Další sortiment Finclubu zde:


Chcete-li podnikat v oblasti, která má budoucnost, pak jste na správné adrese. Váš koníček se může stát zdrojem Vašich příjmů – co víc si můžete přát?
Chcete více informací o našich produktech, možnostech a službách?
Jste člověk, který se zajímá o kvalitní výrobky každodenní spotřeby, o oblast zdraví, nebojí se výzev a je ochoten pracovat na splnění svých snů?
Pomáháte rádi druhým? Nabízíme vám možnost spolupráce i výhod.
 
Pokud se chcete dozvědět více,  KONTAKTUJTE MĚ  a brzy se Vám ozvu.

POKUD HLEDÁTE: produkty a katalog Finclub cleaners and cosmetics,Finclubu,kvalitní přírodní kosmetika,Finline Gold,finské produkty,přírodní dopňky stravy,potravinové doplňky,vitamíny,produkty pro zdraví, drogerii, finedrink, zdravé nápoje,úspora, přivýdělek, práce z domu, multilevel marketing,přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetika, masážní gel, polar Ice gel,pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky vhodné při artróze,artigel,celulitida,pleťové mléko, výrobky La Oca Codina- odstraňovač skvrn, prací gel,univerzální odmašťovač Codi energic, odstraňovač vodního kamene,Cody Cleaner,Codi ceramic- čistič sklokeramických desek,Codi - antical- odstraňovač vodního kamene, čistič skel Codi cristal, přípravky na nádobí,osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC,přivýdělek,možnost kariéry,podnikání z domu, registraci, členství v FCC Clubu –TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !

VŠECHNY PRODUKTY ZAKOUPÍTE NA ESHOPU www.finclub.cz

 

eshop finclub.cz

Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg