Přírodní doplňky stravy

E-Shop - ON-LINE obchod > Přírodní doplňky stravy > fin Bi-IOMARE CAPS - pro podporu imunity, žraločí olej

fin Bi-IOMARE CAPS - pro podporu imunity, žraločí olej

Hledáte způsob, jak být silnější a odolnější?
fin Bi-IOMARE CAPS je celoroční ochranou před onemocněním, při poruchách imunitního systému (astma, alergie), u opakovaných onemocnění jako je rýma kašel, chřipka, angína apod., snižuje riziko vzniku infekcí a kožních chorob, po prodělaných těžkých dlouhodobých nemocech.
Balení: 100 kapslí


(id:300932)
560,-
dostupnost: skladem

fin Bi-iomare caps

(doplněk stravy)

Olej ze žraločích jater

Bi-iomare caps obsahuje olej ze žraločích jater, který je zdrojem látek jako alkylglyceroly, squalamin, squalen či omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které si organismus nedokáže vyrobit a musí je přijímat v potravě. Obsahuje kyselinu dokosahexanovou (DHA) a kyselinu eikosapentaenovou (EPA). Žraločí olej je obohacen o vitamín E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doplněk stravy Bi-iomare caps je dlouhodobě nejpopulárnější a nejžádanější produkt Finclubu, vhodný pro všechny věkové kategorie.

Fin Bi-iomare caps - doplněk stravy

Složení 1 kapsle: olej ze žraločích jater 300,53 mg, D-alfa tokoferol, hovězí želatina, glycerin (zvlhčující látka), čištěná voda

Obsah účinných látek v 6 kapslích (% denní referenční hodnoty příjmu): olej ze žraločích jater 1800 mg, vitamín E 10 mg (83,3%)

Obsah: 100 kapslí/  39 g

Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně. Návod k použití: ráno, v poledne a večer s jídlem. Nepřekračovat denní dávkování. Nevhodné pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Prodávající: FINCLUB plus, a.s., Vendryně 144, 739 94 Česká republika

Výrobce: Hankintatukku Oy, Lehtolankatu 18, FI 03600 Karkkila, Finland

EAN: 6428300001505


zkušenost:

Jarka F. - jako dítě mě krmili rybím tukem - brrr, ale opravdu jsem odolávala nemocem v kritickém období. Jsem ráda, že dnes svým dětem můžu dát Biomare v této formě a se stejným účinkem.

 

TOPlist
Zajímavé odkazy - partneři| S-rank | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | Inspirace pro učitelky-týdenní plány, materiály pro učitelky a práci s dětmi.| Oblečení pro Tebe Dámská móda a dámské oblečení e-shop -Dámská móda a dámské oblečení e-shop|

http://fcc-club.wbs.cz/logo_web_ms.jpg